معرفي شركت نيرو ترانس شيراز

شرکت نیرو ترانس

شرکت نیرو ترانس يكي از مدرن ترين كارخانجات ساخت ترانس هاي اندازه گيري ولتاژ و جريان فشار متوسط و فشار قوی در کشور می باشد که در سال 1369 تاسیس شده است. انواع مختلف ترانس های اندازه گیری ( ترانس هاي جريان – ترانس هاي ولتاژ – MOF ) در سطوح ولتاژی از 6.6 کیلوولت تا 550 کیلوولت با اخذ دانش فنی از شرکت ABB سوئد بر اساس نياز مشتري و با در نظر گرفتن استانداردهاي جهاني با تجهيزات مدرن و نيروهاي مجرب و كار آزموده توليد و تست مي شوند. بخش عمده ای از نیازهای صنعت برق کشور در زمینه ترانس های اندازه گیری توسط کارخانه نیرو ترانس در شیراز تامین می شود.

تمامی ترانس های اندازه گیری ( ترانس هاي جريان ترانس هاي ولتاژ MOF ) دارای تایپ تست از آزمایشگاه مرجع Kema در هلند بوده و تست های کارخانه ای بر اساس استانداردهای جهانی در داخل آزمایشگاه نیرو ترانس انجام می شود. همچنین ضمن اخذ تاییدیه توانیر برای محصولات، شرکت نیرو ترانس موفق به دریافت استانداردهای ISO زیست محیطی و مدیریت کیفیت از شرکت Tuvnord آلمان نیز شده است.

ترانس های جریان و ترانس های ولتاژ فشار متوسط برای کاربری داخلی (تابلویی) و بیرونی (نصب در فضای آزاد) به صورت رزینی تولید می شوند. ترانس های جریان پنجره ای به صورت رزینی و یا کلافی (بدون رزین) و همچنین ترانس اندازه گیری مرکب MOF از نوع روغنی (سیم پیچ های غوطه ور در مخزن روغن) طراحی و تولید می شوند.

یونیت های خازنی فشارمتوسط، بوشینگ های خازنی با عایق داخلی کاغذ آغشته به روغن (OIP)، کلیدهای ژنراتور، کلیدهای قابل قطع زیر بار فشارمتوسط، مقره های خازنی فشار متوسط و نشانگر از دیگر محصولات شرکت نیرو ترانس می باشد.

کارخانه نیرو ترانس در شهر شیراز و کلیه واحدهای اداری آن نیز مستقر در محوطه کارخانه می باشد.

كيفيت بالاي محصولات و بر آورده نمودن نياز هاي مشتريان اولويت اول و هدف اصلي شركت نيرو ترانس مي باشد.

لینک نمایندگی پویاترانس