خدمات

نگاه کلی به خدمات

شرکت فن آوران پویا صنعت با همکاری مشترک دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت های فنی و مهندسی معتبر و مجهز و همچنین برخی مهندسین خبره، خدمات مهندسی زیر در زمینه ترانسفورماتورها را ارائه می نماید:

  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت
  • تعمیر و بازسازی انواع ترانسفورماتور
  • بازرسی، تست و پایش ترانسفورماتور

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی

پویا ترانس با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و با برخورداری از توانمندی‌های ارزشمند علمی اساتید دانشگاه و همچنین بهره‌گیری از تجارب ارزشمند متخصصین صنعتی، دوره‌های آموزشی تخصصی کوتاه مدت مرتبط با ترانسفورماتورها برگزار می نماید.

دوره ها در زمینه های مختلف از جمله تعمیر، نگهداری، تست و عیب یابی انوع ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع و قدرت و همچنین دوره های تخصصی در زمینه تپ چنجرها، روغن ترانسفورماتور، بوشینگ های فشار قوی و … می باشند که یا در سایت متقاضیان و با اعزام مدرسین برگزار می شوند و یا با حضور شرکت کننده ها از سازمان ها و صنایع مختلف در دانشکده برق دانشگاه علم صنعت برگزار می شوند.

سازماندهی برگزاری دوره ها که با همکاری مشترک این شرکت و دانشگاه علم و صنعت می باشد در مرکز تست و پایش ماشین های الکتریکی دانشگاه علم و صنعت صورت می گیرد.

تعمیر و بازسازی انواع ترانسفورماتور

پویا ترانس ضمن فروش انواع ترانسفورماتورها  با همکاری متخصصین و تکنسین های با تجربه و بهره گیری از کارگاه های مجهز، دارای پروانه و مورد تایید شرکت خدمات پس از فروش ایران ترانسفو از کلیه شهرها موارد و درخواست تعمیر ترانسفورماتور می پذیرد. ترانسفورماتورهای تعمیر شده توسط این شرکت برای مدت حداقل یک سال گارانتی می شوند.

.

بازرسی، تست و پایش ترانسفورماتور

با توجه به اهمیت پایش وضعیت ترانسفورماتورها، پویا ترانس با همکاری متخصصین حرفه ای و برخورداری از تجهیزات تست و پایش در قالب همکاری با دانشگاه علم و صنعت، کلیه خدمات مهندسی بازرسی، تست، عیب یابی و پایش وضعیت انواع ترانسفورماتورها و متعلقات آنها را ارائه می نماید.

.